DOĞA YANIBAŞINDA STRES ÇOK UZAĞINDA

Kendini 1. Ligde hissedip Bulutların üstünde uyumak isteyenler Doğaya Sıfır yaylamız tam size göre.

BELEN YAYLA OTEL

Belen Yayla Otel Ordu ilimize bağlı Aybastı ilçesinin Perşembe Yaylasinda bulunmaktadir. Otel in konumu yayla Merkezine 2 km mesafede olup, bulutlarin icerisinde yesil ile mavinin kesiştiği bir nokta da bulunmaktadir.
Karadeniz´in canik dağlarının zirvesinde, haraketli şehir hayatin ın çok uzaklarinda tamamen el değmemiş doğal güzellikler içerisinde temiz yayla havasinda bir tatil için (ne dersiniz?) sizleri Belen Yayla otel e davet ediyoruz. Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir tatil keyfi yaşamak için, sizleri Belen Yayla otel e davet ediyoruz.

MERKEZİ KONUM

2017 Yılında Ordu ili aybastı ilçesine bağlı Perşembe Yaylasında son teknoloji ile kurulmuş doğa ile iç içe otelimiz, yerli ve yabancı turizme açılmıştır.
Sosyal alanlar, aktiveteler kış ve yaz turizmi çerçevesinde hoşça vakit geçirebileceğiniz, stresten uzak farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

BÜYÜLEYİCİ DOĞA

Büyüleyici ve eşsiz yayla manzarasıyla, dünyanın cenneti misali zümrüt yeşili harikulade Menderesleriyle tac´lanmış, Türkiye`nin en güzel, en genis, ve en ferah, yaylasi Persembe yaylasinda sizlere unutulmayacak tatil sunuyoruz.

Engin Yeşillerin arasında koyun ve kuzular meleyişlerine ahenk katan yanık sesiyle büyüleyici çoban kavalı na eklenen kuş Cıvıltıları sizi naturel doğada yaşamanın keyfinin Zirvesine ulaştıracak.

Her mevsime özgü mevsimsel iklimi ile size farklılıklar yaşatmak için bulutların arasında kurduğumuz tesisimizde, siz kıymetli misafirlerimize konforlu odalarımızda ayricalıklı hizmet vermek bizleri mutlu edecektir.

Hizmet anlayışımızda bölgenin güzellikleri ni sızlerle paylaşmak adına, ömrünüze ömür,sıhhatinize afiyet katmanız adına sizleri Belen Yayla Otel bekliyoruz.

Karadeniz seyahatlarinizi Belen Yayla Otel farkiyla taclandirin.

NEDEN

BELEN YAYLA OTEL

Yaylamızın dünyaya müsafirlerini dostça karşılayan;

BELEN  YAYLA OTEL'i
Hayatı yaşamak için.
Yaşamı tanımak için.
Doğayı tanımak için.
Sağlıklı yaşam için
Ayrıcalıklı,özel ve farklı bir yayla deneyimine hazır mısınız ?
Yaylada yaşam ne güzel,Bu sadece size özel,Gerçek Tutku olağan üstü keyifli.
Pencerenizdeki yayla,Artık yayla keyfi başlıyor.
Birinci adımında doğa var.
Mazeretleri bırakın doğa ile Buluşun.
Bu yayla genişlik güzellik ve ihtişam bakımından dünyanın en güzeli.
Burada doğa live Karadeniz'in Parlayan yıldızı Perşembe yaylası.
Geteilte Freude ist doppelte Freude

Karadeniz'i, Karadenizin kalbi Aybastı Perşembe yaylamızdan keşfedin, Doğa, oksijen, tabiat güzelliğini hissederek; Ayrıcalıklı ve farklı bir yayla deneyimine hazır mısınız,Nerdesiniz ne haldesiniz bilinmez, bildiğimiz tek şey sizin yaylaya olan ihtiyacınız. (Paylaşılan mutluluklar katlanarak güzelleşir).
:) gülümseyin Yayladasınız.

"EVET ŞİMDİ YAYLA ZAMANI"

Yaylamız; dünyanın cenneti misali zümrüt yeşili harikulade Menderes'leriyle taç'lanmış fevkalâde güzel bir Yayladır.Burası sizin bildiğiniz yaylalardan değil; Hiçbir yayla bizim yaylamızdan daha güzel değildir.

YAYLA TATİLİNİZİ ZEVKE DÖNÜŞTÜRÜN.
HAYATIN TADINI ÇIKARMAK İÇİN GÖRMEYE DEĞER GÜZELLİKTE, DÜNYANIN TEK VE EN GÜZEL MENDERESLERİNİ BÜNYESİNDE BARINDIRAN,HAYELLERİ SÜSLEYEN

BULUTLARIN İÇİNDE BU GÜZEL YAYLAMIZI KEŞFETMEYE SİZLERİ   BEKLİYORUZ.

Coğrafi konumuyla ulaşılabilirliği en kolay,

Karadenizin İLK ve en gözde tatil beldesi olan Aybastı yaylasında;

Ruhunuzu Ateşlenecek Görmeye sıklıkla alışacağınız bir mekan doğuyor.

Huzurlu yaşamı

Keşfedebileceğiniz, Gökkuşağını izleyebileceğiniz,yeşil ile mavinin kesiştiği bulutların arasında Harika bir mekan.
BURASI YAYLADAN DAHA ÖTE , AYBASTI YAYLASI BİR BAŞKA.ŞÖYLE ANLATALIM;
Bir varmış bir yokmuş sıra sıra yüce dağların engin yüksekliklerinde yeşilliklerle bezenmiş kırlar içinde soğuk akan suyundan içenin dert görmediği, kekik kokulu serin esen yelinden serinleyenin, naturel kırlarında otlayan kuzularından yiyenlerin ömrünün uzadığı,oksijenli havasından istifade edenlerin sıhhat bulduğu,

burada yârenlik eden Çiftlerin ömür boyu mutlu olduğu,rüzgarının gamı kaseveti alıp gaf dağının arkasına götürdüğü,püfür püfür esen Kırçiçeği kokulu,serin rüzgarıyla bulutlarla sizi kucaklaştıran gök yüzünü delercesine yükselen yeşil dağların zirvesinde yeşil mi yeşil  cennet misali güzel mi güzel dillere destan masallarda bile olmayan güzellikte tarifi mümkün olmayan  zümrüt yeşiliyle bezenmiş kırlarında kuzuların meeleştiği rengarenk kır çiçeklerinden bal toplayan arılarıyla ile  harikulade bir   yer varmıış, bu dünya cennetinin adıda Aybastı yayla'sıymıııış.

HİÇ BULUTLARIN ARASINDA ZÜMRÜT YEŞİLİNE BÜRÜNMÜŞ KIR ÇİÇEKLERİNİN ÜSTÜNDE ŞIRIL ŞIRIL BERRAK DERELERİNDE  ŞAŞITICI BİR GÜZELLİKTE ORMAN VE KIR ÇİÇEKLERİ ENDEMİK DAĞ ÇİLEKLERİ, NATUREL ORGANİK DAĞ MANTARLARI ,MİSS KOKULU ASİL MOR RENKLİ  ALTIN SARISI ORMAN GÜLLERİNİN ARASINDA,KEKİK KOKULU KIRLARINDA, YAMAÇLARINA DANTEL GİBİ İŞLENMİŞ SIRA SIRA FINDIK BAHÇELERİYLE  İLÂHİ BİR TERTİP İLE YAPRAKLARININ HIŞIRTISIYLA  GÖNÜLLERE HAZ VEREN AĞAÇLARIYLA, ORMANLARIYLA KIVRIM KIVRIM OLMUŞ BİRAZ İLERİ BİRAZ GERİ KIVRIM,KIVRIM AKAN DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN MUHTEŞEM "AKARSU MENDERESLERİ"

HİÇ BİTMEYEN RAHATLATICI HIŞIRTISIYLA,YILONİKİAY GECE GÜNDÜZ AKAN "ÇİSELİ ŞELALESİ"YLE  YÖRESEL DEĞERLERİMİZİ,BİR KAHVE İÇİMİ MESAFEDE KOMŞU BELDEDEKİ KUDRETTEN GELEN SICAK SUYUYLA  DOĞADAN NATUREL KİL SABUNUYLA YÖRE HALKIMIZIN KENDİ ÜRÜNÜ, ORTASI AÇIK KÖY BAZLAMASIYLA  YERLİ TAŞFIRIN SOMUNLARIYLA CÖMERT COĞRAFYAMIZIN KIYMETLİSİ DÜNYACA NAMLI FINDIĞI İLE ÖMRÜMÜZE BEREKET KATAN ÇİÇEK BALIYLA ,KEKİKLİ KIRLARDA NATUREL ORTAMDA YETİŞMİŞ KUZU PİRZOLASININ HİÇ UNUTAMAYACAĞINIZ LEZZETİYLE, PİRZOLALARIN EN LEZZETLİSİ, TIBBEN SAĞLIĞA KATKISI KABUL EDİLEN ENFES MANDA YOĞURDU,

SOFRALARIMIZDAN EKSİK OLMAYAN BAHÇELERİMİZİN SÜSÜ,KARA LAHANALARIMIZIN SAYISIZ SUNUM TARZIYLA,YÖREMİZE AİT FASULYE TURŞUSUYLA,DİLLERE DESTAN KEŞKEK VE SU BÖREĞİNİ,BÜTÜN BU LEZZETLERİ VE DAHA FAZLASINI YÖRE HALKININ SİZE AÇACAĞI KÖY SOFRALARINDA KEŞFETMEYİ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.!? GÜZ VAKTİ ALTIN SARISI DAHİL YARATILMIŞ RENKLERİN  HEPSİNİN BİRARADA İNSANA VERDİĞİ HUZURU   YAŞADINIZMI.

GÜNEŞİN  BATIŞININ SEYRİNİ ZİRVENİN EN NOKTASINDAN İZLEMEYİ YARATILIŞTAKİ CÖMERTLİĞİN EŞSİZ ÖRNEKLERİNDEN OLAN MEMLEKETİMİZİN BÜYÜLEYEN GÜZELLİĞİNİN

HER SANTİMETRE KARESİ BİR TABLO GÜZELLİĞİNDE OLAN AYBASTI YAYLAMIZIN DEREYOLU BOYUNCA SİZE EŞLİK EDEN DERENİN ŞIRILTISI YOLCULUĞNUZA KATACAĞI AHENGİN TİRYAKİSİ OLACAKSINIZ.

Efendim burası sizin bildiğiniz yaylalardan değil Kendi Yaylamız diye demiyoruz ama; bizim Yaylamız daha bir başka. Bunu ispata hazırız; Görmeye sıklıkla alışacağınız bir yayla.

Yaylamıza da  kefiliz Suyumuza'da kefiliz lezzetlerimizede. Buna inanın.

Burada içinizdeki mutluluğun dışa vurduğunu göreceksiniz

Yaylayı tanıdıkça lezzetlerimizi tattıkça soğuk suyundan içtikçe bunların müptelası olacaksınız.

Daha çok seveceksiniz. Tiryakisi olacaksınız. Buna benzer yaylalar var

Ben çok yayla gördüm dediğinizi duyar gibiyiz ancak, gerçek manada bizim Yaylamız sizin bildiğiniz yaylalardan değil. Bizim Yaylamızı tanıdıkça, lezzetlerimizi tattıkça, daha çok seveceksiniz.

Bizim Yaylamız sizi yormaz"DİNLENDİRİR" huzur verir, sakinliği sizden bütün stresleri uzaklaştırır, ruhunuzu sadeleştirir, enerji verir, metabolizmanızı güçlendirir,size keyif verir, yaşam arzunuzu heyecanlandırır.sizi yaylada müsafir ettiğimiz her yeni günün sabahına daha sağlıklı uyanacaksınız.

Güneşi yayladaki farklılığını hissetmek güzeldir, yeşille doğa arasında bulutlara dokuna bilmek güzeldir, yaylada ıslanmak güzeldir.

Yaylada olmak yaylalı olmak güzeldir. Bu güzellikleri sizinle yaşamak güzeldir.Yaylamızın vaadi; farklılaşmış lezzetlerin yanısıra kendi yaylamızda sağlıklı ve kekikli otlaklarımızda yetişen kuzularımız helal ve hijyenik olarak konuklarımıza sunduğumuz leziz kebaplarını güvenle harmanlayarak ulusal ve uluslararası bir marka konumuna taşımaktır
Sizi kendisine aşık edecek olan su Menderes'lerimizi mutlaka görmelisiniz.

Engin Yeşillerin arasında koyun kuzu meleyişlerine ahenk katan yanık sesiyle büyüleyici çoban kavalı na eklenen kuş Cıvıltıları sizi naturel doğada yaşamanın keyfinin Zirvesine ulaştıracak.

Burda Kendinizi  doğanın  naturelliğine bırakarak programlanmış maraton hayatın etkisinden kurtularak Fabrika ayarlarımıza geri döneceksiniz.

Sizi mutlu etmek için;
Bizim burada sayamadığımız ama sizin keşfedeceğiniz değerlerle;
Sağlıklı güvenilir Yeni bir yaşam alanını ulusal markalarımız arasına kazandırmak En büyük heyecanımız.

Aybastı yaylası bir başka,

Burada tatil hiç bitmez,Her mevsime özgü mevsimsel iklimi ile size farklılıklar yaşatacaktır. Bulutların arasında yaşamadan, Bulutlara dokunmadan;
Aybastı yaylasına gelmeden karadeniz turunuzu sakın bitirmeyin,! Oksijen dolu havası, eşsiz güzelliği sizi farklı bir dünyaya götürecektir.Virajlı Yeşil yayla yolları hedefe varma adına hızlı ulaşım sağlayacak bir yol olmayabilir,aksine Zümrüt yeşili yaratılış harikası  doğal güzellikleri daha çok doyasıya algılamanıza imkân veren bir yol  aksıdır.Her virajın arkasında saklı doğa harikası manzaraları izlerken,canlı belgesel izlediğinizin farkına varacaksınız.

Bu güzellikleri yaşamayı kendinizden esirgemeyin.
Tatilin olmazsa olmazlarından olan alışveriş; yöre insanımızın sunduğu yöresel ürünleri yerel pazarımızda sizlerin beğenisine sunuyorlar.
Ürün gruplarımız.Ev yapımı koyun peyniri,Tereyağ,çökelik,naturel ev yapımı armut pekmezi ve kuşburnu pekmezi,Yöresel çorbalarımız:Mısır çorbası, helle çorbası, buğday çorbası, keşkek,sarmasıyla kavurmasıyla kara lahananın her türlü hali, böyle bir lezzeti başka hiçbir yerde Tadamayacağınız leziz Pirzola, kebap, yöresel yemeklerin unutulmayacak en lezzetli halleri.Size buraya kadar her şey normal geliyorsa, farkı görmek için ilk fırsatta yeşillerin zirvesinde bulutların arasında ki Yaylamızı görmelisiniz lezzetlerimizi tatmalısınız. Bu sizin ayrıcalığınız olacak.
Belen yayla otelinde yöresel kahvaltı tereyağlı kuzine çöreği tereyağlı yufka böreği günlerimizle çayı yayla ayranı yürek soğutan çeşme suyu yaylanın sessizliğini hakim olmaya çalışan TRT türkü ahengiyle stres yok. Yaylanın sessizliğine bürünmüş koyun kuzu sesleri Çan zil Sesleri ne eşlik eden kuş seslerinin ruhu dinlendiren sessizliğe eşlik etmesine teslim olun

Yaylamızı görmeden Karadeniz turunuz noksan  kalır.
her şeyin en güzeline layık misafirlerimiz için,Neyi gerektiriyorsa onu yaptık Bir yudum su Bir sunum lezzet bir Ömür sıhhat. Hayalinizdeki tatilin en güzel adresi. Cenneti dünyadan seyretmeniz için mükemmel bir adres Aybastı Perşembe yaylası.

Hizmet anlayışımızda birlikte yaşamak güzellikleri birlikte hissetmek var.Sizi bulutların arasında yeşilliğin zirvesinde zümrüt yeşili çimenlerin üstünde ömrünüze ömür,sıhhatinize afiyet katmanız için bekliyoruz.
Siz bizi arıyorsunuz biz sizi bekliyoruz, kendinizi daha fazla bekletmeyin.
Sözümüz doğru Özümüz doğru
Biz yerliyiz
Otelimiz yerli
Kuzumuz yerli
Suyumuz yerli
%100 yerli
Daha ne olsun.

Belen Yayla güven verir değer katar.
Belen Yayla otel ile tatilinizi taçlandırmış olursunuz.

"GÜLÜMSEYİN YAYLADAYDINIZ"
YAYLAYI SEVİYORUM
Aybastı Perşembe yaylası yayladan daha ötesi.
Bir tatilden daha fazlası için Aybastı Perşembe yaylası BELEN YAYLA OTELİ
Gönlünüzü uçurmak için sıra sizde.
ŞimDi YaYla zaManı"
HER ZAMAN YAYLA.
İSTEDİĞİN ZAMAN YAYLA.
Yıl 12 ay dört mevsim 7:24 HERZAMAN HER MEVSİMDE yaylanın her anı güzel.
"HER ZAMAN İÇN AYBASTI PERŞEMBE YAYLASI"
Yaylada enerjik olmak, anlatılmaz yaşanır. Ziyaretinizin özetini;Böylesi Yok,deyip daha fazlasını söylediğinizi duyar gibiyim.
Yaylayı keşfetmek sizinde hakkınız.
Arzuladığınız zirveye burada ulaşmış olacaksınız.
Her şey iyi gidiyorsa kendini yayla ile ödüllendir.
Her şey kötü gidiyorsa kendini yayla ile güçlendir.
“Hayatın, üstüne üstüne geldiğini düşünüyorsan; ‘yayla vakti’ gelmiş demektir…”
“Yaylaya Seyahatin önündeki tek engel kapının eşiğidir.”
Lakin siz engel tanımazsınız.
Karadeniz'de canik dağlarının zirvesinde, şehirden tamamen izole bir tatile ne dersiniz? Burda kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz farklı bir tatil keyfi yaşamak isterseniz, Aybastı perşembe yaylasında Belen Yayla otelde sizi bekliyoruz.
Burası ;Perşembe yaylası, mis gibi hava burada,buyurun bekleriz.
Ziyaretinizi ve   Tekrarını bekliyoruz. Sizin mutlu olmanızı için çalışıyoruz memnuniyetiniz,bizim en büyük kazancımızdır.Lütfen memnuniyetinizi dostlarınıza, noksanlarımızı bize bildiriniz.

Yaylada bir Ay duran,kaf dağına Meydan okur.

BELEN YAYLA OTEL
PERŞEMBE YAYLASI
01-Mayıs-2016
Çalışma: Mustafa BELEN

TOP